EWS - Finale Ligure 2020

03.10.2020

Kdo sleduje můj Instagram, mohl si všimnout, že jsem byl v září 2020 v Itálii. Není to náhoda!

Zde se totiž konala jedna ze zastávek Enduro World Series. Tradičně ve vyhlášené bajkové destinaci Finale Ligure. Je zde nespočet trailů, jenom Trailforks mi jich ukázal přes 40... Úlet! Takové číslo není snad ani v celé ČR!  Ehm... teda co se týče těch oficiálních trailů. 

Jsou zde traily všech obtížností. Od modrých až po červené. Pozor, je zde přehozené značení. Červená znamená nejtěžší trail a černá lehčí. Každý si zde najde svoje, ať už začínající biker nebo ostřílený závodník.

Zpět k věci. Pozval mě sem Přemek Tejchman. Chtěl si odvést pěkné fotky z této destinace a hlavně ze závodů. Pro sponzory, ať má na co časem koukat a hlavně pro sociální sítě, že jo! Měli jsme fotit i nové bajky Qayron pro rok 2021. Bohužel z toho sešlo, nestihlo se to vyrobit a poskládat. Nevadí, i tak mě Přéma vzal sebou. Díky!

Moc jsem si to užil. U moře jsem byl naposledy v roce 2008. To znamená návrat po 12 letech. Nikdy mě to k moři moc netáhlo a logicky jsem so toho nechtěl moc investovat. Teď jsem změnil názor. Je to tam fakt pěkné. Traily parádní, shuttlování trochu horší, skvělá kultura, příjemní lidé.

Kdo zde už byl, ví o čem je řeč. Kdo zde nebyl, doporučuji!

Budu rád, když mi do komentu napíšete vlastní pohled na tohle místo. Rád o tom s Vámi pokecám.

Vybral jsem TOP 40 fotek, které jsem si odsud odvezl. Můžete mrknout, snad se budou líbit! :)